Destek Birimleri

Yemek

  Okulumuzda, üçü seçmeli olmak üzere 8 çeşit yemek çıkarılmaktadır. Tüm çeşitlerin kalori oranları diyetisyen kontrolündedir. Yemeklerimiz bu kontrolde uygun hazırlanır.

  Yemeklerimiz uluslararası standartlara uygun olarak okulda pişirilir. Herhangi bir sağlık sorunu ihtimaline karşılık yemek numuneleri 3 gün süreyle bekletilir. Okulda kullanılan içme suyunun düzenli olarak tahlilleri yaptırılır. Hazırlık, 1., 2., 3., 4., 5. ve 6. sınıflarımız için yemek zorunludur. Diğer sınıflarımız için yemek zorunlu olmadığından öğrencilerimiz yemek ihtiyaçlarını kantinden giderirler.

  Okul kantinimizde sınırlı çeşitte ürün bulunur. Öğrencilerimizin sağlığı açısından cips, kola, çiklet v.s. ürünler bulunmamaktadır.

Servis

  Okulumuz servis hizmetlerini okul işleyişinin bir parçası olarak görür. Tıpkı okulda olduğu gibi öğrencilerimizin toplu halde bulundukları servislerde de okulun belirlediği kurallar uygulanır. Öğrencilerimizin evden okula ve okuldan eve ulaşıncaya kadar serviste bulunacakları sürenin güven içinde ve eğitsel değerini kaybetmeden geçirilmesi için bazı ilkeler benimsenmiştir.

  Siz sayın velilerimizin bizi her konuda olduğu gibi hassasiyetle destekleyeceğinize inancımız tamdır. Servise kayıt yaptıran velilerimiz bu kurallara uymayı kabul etmiş sayılacaktır:

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.55 - 18.00
Cumartesi          : 08.55 - 15.30
Pazar                  : Kapalı

Cumartesi günleri 8.55 - 15.30

saatleri arasında kurs yapılmaktadır.

Özel Taş Koleji

Adres: Cevizlik Mh. Hallaç Hüseyin Sk.      No: 11 Bakırköy / İstanbul

Telefon: +90 (212) 543 60 00

Fax       : +90 (212) 571 60 87

Email    : taskolej@taskolej.k12.tr

© 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By Age Themes

Search